Lanena dekorativna blazina STAR KAMNITA SIVA
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% lan s gramatura 154 g/m2 in Oeko-Tex Standard 100 IW 00034
Barva
- Siva
Dimenzije
- 46 x 46 cm
Podrobnosti
- Temperatura pranja: 40 °C
- Likanje na mokro pri visoki temperaturi
- Zelo mehak in prijeten na dotik
- Lan je naraven material, zato se lahko odtenki razlikujejo
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dekorativni vzglavniki |
|---|---|
| Barva: | Siva |
| ? Material: | 100 % lan |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| Teža: | 0,35 kg |
| Dolžina: | 46 cm |
| Gramatura: | 154 g/m2 |
| Širina: | 46 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)