Dekorativna blazina ZVEZDA V GOZDU
Povezani izdelki
Akcija
Kupon za 15 % popust: MAJ15
7,20 €
–13 %
Zunanji vzglavnik MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorčasta
Na zalogi
(>10 kom)
6,20 €
Akcija
Kupon za 15 % popust: MAJ15
Zunanji vzglavnik ELAROSA 45x45 cm, kremni
Na zalogi
(>10 kom)
5,80 €
Akcija
Kupon za 15 % popust: MAJ15
7,20 €
–13 %
Zunanji vzglavnik FERGUS 50x30 cm, črn
Na zalogi
(>10 kom)
6,20 €
Kupon za 15 % popust: MAJ15
6,80 €
–1 %
Potovalna blazina MICKEY MOUSE 30x30 cm, bela
Na zalogi
(>10 kom)
6,70 €
Kupon za 15 % popust: MAJ15
8 €
–40 %
Dekorativni vzglavnik Božič modri
Na zalogi
(>10 kom)
4,80 €
Totalno znižanje
7,60 €
–36 %
Okrasna blazina MELANIE 45x45 cm, vijolična
Na zalogi
(>10 kom)
4,80 €
Kupon za 15 % popust: MAJ15
12 €
–6 %
Set 2 kosov vrtna blazina EMPARO 50x50 cm, rjava
Na zalogi
(7 kom)
11,20 €
Akcija
Kupon za 15 % popust: MAJ15
6 €
–10 %
Zunanji vzglavnik VELPARDO 45x45 cm, barvit
Na zalogi
(>10 kom)
5,40 €
Ugodni komplet
Kupon za 15 % popust: MAJ15
12 €
–6 %
Set 2 kosov vrtna blazina EMPARO 50x50 cm, svetlo siva
Na zalogi
(>10 kom)
11,20 €
Ugodni komplet
Kupon za 15 % popust: MAJ15
15 €
–7 %
Set 2 kosov vrtna blazina MADISON ECO 50x50 cm, oranžna
Na zalogi
(>10 kom)
13,90 €
Podroben opis izdelka
Material:
- 100% bombaž z gostoto 150 g/m2
- hipoalergenska silikonska vlakna z gostoto 200 g/m2
Dimenzije:
- Premer: 50 cm
Navodila za pranje:
- prati v pralnem stroju pri temperaturi 40 °C
- ne beliti
- ne sušiti v sušilnem stroju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dekorativni vzglavniki |
|---|---|
| EAN: | 8128950004687 |
| Barva: | Bela |
| ? Material: | 100% bombaž |
| Teža: | 0,35 kg |
| ? Material polnila: | Hipoalergena vlakna |
| Dimenzija vzglavnika: | 50 cm |
| Gramatura: | 150 g/m2 |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)