Odeja z imitacijo ovčje volne brez rokavov LEOPARD, siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
Barva
- Siva
- Bela
Dimenzije
- Univerzalna velikost
- Obseg prsnega koša: 88 cm
- Dolžina: 100 cm
Podrobnosti
- Univerzalna velikost za vse
- Kapuca in žep
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Sušite samo s hladnim zrakom
- Ne likajte, kemično ne čistite in ne belite
Dodatni parametri
| Kategorija: | Deke z rokavi |
|---|---|
| EAN: | 5097653861138 |
| Barva: | Bela, Siva |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Brez likanja: | Da |
| Dolžina: | 100 cm |
| Širina: | 88 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)