Blazina za plažo ČRTE modro-bela
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Dodatni parametri
| Kategorija: | Deke in pregrinjala |
|---|---|
| EAN: | 8596605040708 |
| Barva: | Bela, Modra |
| ? Material: | Tkanina, 52% poliester | 48% bombaž |
| ? Material polnila: | Poliuretanska pena |
| ? Dimenzija: | 137 x 49 x 2 cm |
| Višina: | 2 cm |
| Dolžina: | 137 cm |
| Namen: | Za plažo |
| Širina: | 49 cm |
| Zložljivo: | Zložljiv |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)