Brisača CLYR 50x100 cm kremna, 100% bombaž
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 500 g/m2
Barva
- Kremna / smetanova
Dimenzija
- 50 x 100 cm
Specifikacije
- Z borduro
- Z zanko
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranje max. na 60 °C
- Sušenje v sušilnem stroju na nizki temperaturi
- Likati na srednji temperaturi
- Ne beliti, ne kemično čistiti
- Ne prati z oblačili, ki imajo zadrge in kovinske zaponke
- Za dolgotrajno mehkobo, nežnost in vpojnost ni priporočeno uporabljati mehčalca
Dodatni parametri
| Kategorija: | Brisače |
|---|---|
| EAN: | 8719023515744 |
| Barva: | Kremna |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 60 °C |
| Teža: | 0,25 kg |
| ? Dimenzija: | 50 x 100 cm |
| Sušenje v sušilnem stroju: | Da |
| Gramatura: | 500 g/m2 |
| Trakec: | Da |
| Vzorec: | Brez vzorca |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)