Hitro sušeča XXL plažna brisača HAPPINO rumena 150 x 210 cm, 100% mikrotkanina
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% absorpcijska mikrotkanina
- Gramatura: 250 gsm
Dimenzija
- 150 × 210 cm (toleranca ± 3 %)
Specifikacije in vzdrževanje
- Prijeten material z visoko vpojnostjo, ki hkrati hitro suši
- Z veselimi motivi rumenih smeškov
- Eleganten in brezčasen motiv
- Izjemno velik format za maksimalno udobje na plaži, ležalniku ali pri sproščanju ob vodi
- Odporno proti pesku
- Idealno za potovanja
- Priporočena temperatura pranja do 40 °C
- Ne belite, ne čistite kemično
Dodatni parametri
| Kategorija: | Brisače za plažo |
|---|---|
| EAN: | 5902311489497 |
| Barva: | Rumena |
| ? Material: | 100% mikrotkanina |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| Teža: | 0,45 kg |
| ? Dimenzija: | 150 x 210 cm |
| Različica: | Večbarvne |
| Hitro sušeče: | Hitro sušeče |
| Tip: | Kopalne brisače |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)