Rjuha BASIC svetlo vijolična 200x220 cm
Podroben opis izdelka
Bombažna rjuha
Klasčna in vedno iskana rjuha iz bombažne mešanice, ki vsebuje 80% bombaža in 20% poliestra, je prijetna na dotik in nežna do kože. Priljubljena je zaradi svoje lahkosti, zračnosti in hkrati večje trpežnosti zaradi primesi poliestra. Material pri pravilni negi dolgoročno ohranja svojo obliko in barvo ter je v primerjavi s čisto bombažem manj mečkljiv in lažji za vzdrževanje. Idealna izbira za vrtce, hotele in različne vrste nastanitvenih objektov.
Material
- 80% bombaž | 20% poliester
Velikost
- 200 x 220 cm
Barva
- Svetlo vijolična
Lastnosti
- Rjuha ni raztegljiva
- Rjuha je brez elastike
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C (po oznakah proizvajalca)
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Rjuho je potrebno likati
- Rjuha ni primerna za sušenje v sušilnem stroju
- Pri prvem pranju je potrebno prati ločeno!
Vsebina paketa
- 1 kos rjuhe 200 x 220 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažne rjuhe 200 x 220 cm |
|---|---|
| Barva: | Vijolična |
| ? Material: | 80% bombaž | 20% poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzija: | 200 x 220 cm |
| Napenjalna: | Ne |
| Z elastiko: | Ne |
| Sušenje v sušilnem stroju: | Ne |
| Optimalna višina vzmetnice: | Do 20 cm |
| Tip: | Za zakonsko ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)