Bombažna rjuha svetlo siva 140x240 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna rjuha
Klasik in vedno priljubljena rjuha iz mešanice z 80% bombaža in 20% poliestra je prijetna na dotik in nežna do kože. Priljubljena je zaradi svoje lahkotnosti, zračnosti in hkrati večje vzdržljivosti zaradi primesi poliestra. Material ob pravilni negi dolgo časa ohranja svojo obliko in barvo, v primerjavi s čisto bombažno tkanino pa je manj mečkljiv in enostavnejši za vzdrževanje. Idealna izbira za vrtce, hotele in različne oblike nastanitvenih objektov.
Material
- 80% bombaž | 20% poliester
Dimenzija
- 140 x 240 cm
Barva
- Svetlo siva
Lastnosti
- Rjuha ni napenjalna
- Rjuha je brez elastike
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C - 60 °C (glede na etiketo proizvajalca rjuhe)
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Rjuha je primerna za sušenje v sušilnem stroju na nizkih temperaturah
- Pri prvem pranju je potrebno prati ločeno!
Vsebina paketa
- 1 kos rjuhe 140 x 240 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažne rjuhe 140 x 240 cm |
|---|---|
| EAN: | PR/BAV/SSED/140/S |
| Barva: | Siva |
| ? Material: | 80% bombaž | 20% poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 - 60 °C |
| Teža: | 0,8 kg |
| ? Dimenzija: | 140 x 240 cm |
| Napenjalna: | Ne |
| Z elastiko: | Ne |
| Gramatura: | 120 g/m2 |
| Optimalna višina vzmetnice: | Do 20 cm |
| Tip: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)