Bombažna rjuha krem 140x240 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna rjuha
Klasčna in vedno iskana rjuha iz bombažne mešanice s 80% bombaža in 20% poliestra je prijetna na dotik in nežna do kože. Priljubljena je zaradi svoje lahkotnosti, zračnosti in hkrati večje odpornosti zaradi primesi poliestra. Material pri pravilni negi dolgotrajno ohranja svojo obliko in barvo, v primerjavi s čisto bombažem pa je manj mečkast in lažji za vzdrževanje. Idealna izbira za vrtce, hotele in različne vrste nastanitvenih objektov.
Material
- 80% bombaž | 20% poliester
Dimenzija
- 140 x 240 cm
Barva
- Kremna
Lastnosti
- Rjuha ni napeta
- Rjuha je brez elastike
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C - 60 °C (glede na etiketo proizvajalca rjuhe)
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Rjuha se lahko suši v sušilnem stroju na nizkih temperaturah
- Pri prvem pranju je potrebno prati ločeno!
Vsebina paketa
- 1 kos rjuhe 140 x 240 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažne rjuhe 140 x 240 cm |
|---|---|
| EAN: | 08596605042740 |
| Barva: | Kremna |
| ? Material: | 80% bombaž | 20% poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 - 60 °C |
| Teža: | 0,45 kg |
| ? Dimenzija: | 140 x 240 cm |
| Napenjalna: | Ne |
| Z elastiko: | Ne |
| Sušenje v sušilnem stroju: | Da |
| Gramatura: | 135 g/m2 |
| Optimalna višina vzmetnice: | Do 20 cm |
| Tip: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)