Bombažna posteljnina Star siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material posteljnine je zagotovo bombaž. Stranke cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja kakršno koli vlago. Primeren je torej tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Možna pomanjkljivost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Dolgoletni preizkušen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaža, ki je nežen do kože celega telesa.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 130 g/m2
Barva
- Siva
- Bela
Lastnosti
- Moderen motiv z zvezdami
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (po navodilih proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven in zapeto
- Uporabite detergent, primeren za material in barvno obstojnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte obrnjeno navzven, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbor različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za blazino 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 8596605003222 |
| Barva: | Siva |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Zvezde, Božični |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 130 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)