Bombažna posteljnina SOFIA rjava
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najpogosteje uporabljeni material posteljnine je zagotovo bombaž. Stranke cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja kakršno koli vlago. Primeren je tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Možna pomanjkljivost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Zanesen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževca, ki je nežen do kože celega telesa.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 130 g/m2
Barva
- Rjava
- Črna
Lastnosti
- Moderen abstraktni motiv
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvim uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljno perilo perite ločeno, vedno narobe obrnjeno in zaprto
- Uporabite pralni prašek primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju posteljnino izberite nežno ožemanje
- Posteljnino likajte narobe obrnjeno, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbor različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za blazino 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 8596605058185 |
| Cena: | Ugodno do 23 € |
| Barva: | Črna, Rjava |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Črte, Abstrakcija |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 130 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Obojestransko: | Da |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)