Bombažna posteljnina PLAIN BEAUTY terakota
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Bombažna posteljnina iz mešanice 70% recikliranega bombaža in 30% deviškega bombaža BCI. Recikliran bombaž pomaga varčevati naravne vire in daje novo življenje že uporabljenim tekstilnim materialom, medtem ko deviški bombaž BCI izvira iz bolj odgovorne proizvodnje v okviru programa Better Cotton Initiative. S to kombinacijo je material prijeten na dotik, zračen in hkrati bolj prijazen do okolja. Možna slabost je gubanje in posledična potreba po likanju.
Material
- 70% recikliranega bombaža | 30% deviškega bombaža BCI
Barva
- Terakota / opečnato rdeča
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Mednarodni certifikacijski sistem OEKO-TEX Standard 100
- Prevleka za blazino je opremljena s hotelskim žepkom
- Prevleka za odejo ima nizozemski preklopni zapiralni sistem
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Sušenje v sušilnem stroju: max. 60 °C
- Posteljnina je potrebna likanja
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven
- Uporabite detergent, ki je primeren za material in barvitost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte obrnjeno navzven, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 220 cm + 20 cm | 1 kos prevleka za blazino 60 x 70 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 8719023464172 |
| Cena: | Ugodno do 23 € |
| Barva: | Roza, Oranžna |
| ? Dimenzija odeje: | 200 x 220 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 2 ks 60 x 70 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni, Z napisom |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Hotelski žep, Nizozemski zapiralni sistem |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 60 x 70 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Francoska |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)