Bombažna posteljnina PINK HEART CHARM bela, 100% bombaž
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najpogostejši material posteljnega perila je zagotovo bombaž. Kupci cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja kakršno koli vlago. Je primeren tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Možna pomanjkljivost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Preverjen skozi leta, je bombaž naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževca, ki je nežno do kože po vsem telesu.
Material
- 100% bombaž
Barva
- Bela - off white
- Roza
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljno perilo perite ločeno, vedno obrnjeno navzven in zaprto
- Uporabite detergent, primeren za material in barve posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
- Posteljnino likajte obrnjeno navzven, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| Barva: | Bela, Roza |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Srce |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)