Bombažna posteljnina HEART CHARM bela, 100% bombaž
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Kot stalnica in najbolj razširjen material posteljnine je zagotovo bombaž. Stranke cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja vlago. Zato je primeren tudi za tiste, ki se med spanjem bolj potijo. Možna pomanjkljivost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Bombaž, ki je skozi leta dokazan naravni material, je pridobljen iz bombaževca in neguje kožo celotnega telesa.
Material
- 100% bombaž
Barva
- Bela - odtenek bele
- Rdeča
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnina se mora likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven in zaprto
- Uporabite detergent, primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju posteljnine izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte narobe obrnjeno, da preprečite poškodovanje materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| Barva: | Bela, Rdeča |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Srce |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)