Bombažna posteljnina GREEN LINE zeleno-rumena, 100% bombaž
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najpogosteje uporabljen material za posteljnino je zagotovo bombaž. Stranke cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja vlago. Primeren je tudi za osebe, ki se ponoči močneje potijo. Možna pomanjkljivost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Leto preizkušen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombažnika, ki je nežno do kože celega telesa.
Material
- 100% bombaž
Barva
- Zelena
- Rumena
- Črna
- Siva
- Bela
Lastnosti
- Moderni motiv s črtami
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnino je treba likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno narobe obrnjeno in zapeto
- Uporabite pralno sredstvo primerno za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
- Posteljnino likajte narobe obrnjeno, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleke za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleke za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| Barva: | Rumena, Zelena |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Črte |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)