Bombažna posteljnina GREEN CUBE zelena, 100% bombaž
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material za posteljnino je zagotovo bombaž. Kupci cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja kakršnokoli vlago. Primeren je tudi za osebe, ki se med spanjem bolj potijo. Možna pomanjkljivost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Desetletja preverjen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževca, ki je nežen do kože celega telesa.
Material
- 100% bombaž
Barva
- Zelena
- Bela
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno na hrbtni strani in zaprto
- Uporabite detergent, primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
- Posteljnino likajte na hrbtni strani, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| Barva: | Zelena |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Kocke |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Retro, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Gumbi, Zadrga |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)