Bombažna posteljnina ÉCLAT svetlo roza
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Bombažna posteljnina iz mešanice 70% recikliranega bombaža in 30% deviškega bombaža BCI. Recikliran bombaž pomaga varčevati z naravnimi viri in daje novo življenje že uporabljenim tekstilnim materialom, medtem ko deviški bombaž BCI prihaja iz bolj odgovorne proizvodnje v okviru programa Better Cotton Initiative. Ta kombinacija naredi material prijeten na otip, zračen in hkrati prijaznejši do okolja. Možna pomanjkljivost je mečkanje in posledična potreba po likanju.
Material
- 70% recikliranega bombaža | 30% deviškega bombaža BCI
Barva
- Svetlo roza
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Prevleka za blazino je opremljena s hotelskim žepom
- Prevleka za odejo je opremljena s holandskim zapiranjem na pregib
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Sušenje v sušilnem stroju: max. 60 °C
- Posteljnina je potrebna likanja
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno na notranjo stran
- Uporabite pralno sredstvo, primerno za material in barvni ton posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte obrnjeno na notranjo stran, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa po izbiri različice
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 220 cm + 20 cm | 2 kosa prevleka za blazino 60 x 70 cm
- Posteljnina 220 x 240 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 240 cm + 20 cm | 2 kosa prevleka za blazino 60 x 70 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Cena: | Ugodno do 23 € |
| Barva: | Roza |
| ? Dimenzija odeje: | 200 x 220 cm, 200 x 240 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 2 kom 60 x 70 cm | 200 x 220 cm, 2 kom 60 x 70 cm | 200 x 240 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Hotelski žep, Nizozemski zapiralni sistem |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 60 x 70 cm |
| Gramatura: | 119 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Francoska |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)