Bombažna posteljnina DENYX siva hotelski žep
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material posteljnine je zagotovo bombaž. Stranke cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja kakršno koli vlago. Primeren je tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Možna slabost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Preizkušen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombažne rastline, ki je nežno do kože celega telesa.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 120 g/m2
Barva
- Siva
Lastnosti
- Enobarvni motiv
- Zapiranje s hotelskim žepom
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno narobe in zapeto
- Uporabite pralno sredstvo, primerno za material in barvitost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte narobe obrnjeno, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 0710535827088 |
| Barva: | Siva |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Hotelski žep |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)