Bombažna posteljnina DENYX siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Zagotovo stalnica in najbolj razširjen material za posteljno perilo je bombaž. Kupci cenijo njene odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja kakršno koli vlago. Primeren je tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Morebitna pomanjkljivost je gubanje in s tem povezana potreba po likanju. Dolgoletni preizkušeni bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaža, ki je nežen do kože celega telesa.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 120 g/m2
Barva
- Siva
Lastnosti
- Moderen in minimalističen enobarven motiv
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na nalepko proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljno preobleko perite ločeno, vedno obrnjeno na notranjo stran in zapeto
- Uporabite pralno sredstvo, primerno za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte na notranji strani, da preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 220 cm | 2 kosa prevlek za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Barva: | Siva |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)