Bombažna posteljnina DENYX bela hotelski žep
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material za posteljnino je zagotovo bombaž. Kupci cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja vlago. Zato je primeren tudi za osebe, ki se ponoči močneje potijo. Možna pomanjkljivost je, da se bombaž mečka, zato je potrebno likanje. Dolgoletno preverjen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževe rastline, ki je nežno do kože celotnega telesa.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 120 g/m2
Barva
- Bela
Lastnosti
- Enobarven motiv
- Zapiranje hotelski žep
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1-krat na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno narobe obrnjeno in zapeto
- Uporabite detergent, primeren za material in barvno obstojnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte narobe obrnjeno, s čimer boste preprečili poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 0710535826968 |
| Barva: | Bela |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Hotelski žep |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 120 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)