Bombažna posteljnina BETTY modrozelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Priljubljen in najpogosteje uporabljen material za posteljnino je zagotovo bombaž. Kupci cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja vlago. Primeren je tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Možna slabost je mečkanje in posledično nujnost likanja. Dolgoletni preizkušeni bombaž je naravno vlakno pridobljeno iz bombaža, ki je nežen do kože celega telesa.
Material
- 80% bombaž | 20% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Barva
- Modra
- Siva
- Zelena
- Kremna
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnina je potrebna likanja
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven in zaprto
- Uporabite detergent, primeren za material in barve posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte obrnjeno navzven, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbrano varianto
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| Cena: | Ugodno do 23 € |
| Barva: | Siva, Zelena, Modra, Kremna |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 80% bombaž | 20% mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Narava |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 90 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Da |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)