Bombažna posteljnina AQUORIX barvna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material posteljnine je zagotovo bombaž. Stranke cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja vlago. Primeren je tudi za osebe, ki se med spanjem bolj potijo. Možna pomanjkljivost je gubanje in potreba po likanju. Dolgoletno preizkušen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževca, ki je nežen do kože celega telesa.
Material
- 80% bombaž | 20% mikrotkanina - poliester
- Gostota: 90 g/m2
Barva
- Turkizna
- Bela
- Zlata
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnino je treba likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navznoter in zapeto
- Uporabite pralno sredstvo, primerno za material in barve posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
- Posteljnino likajte obrnjeno navznoter, da preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| Cena: | Ugodno do 15 € |
| Barva: | Turkizna |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 80% bombaž | 20% mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Abstrakcija |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 90 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Da |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)