Bombažna posteljnina AIRY LINE črna, 100% bombaž
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material za posteljno perilo je zagotovo bombaž. Kupci cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja karkoli vlago. Zato je primeren tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Možna slabost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Dolgo preverjan bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževeca, ki je prijazno do kože celotnega telesa.
Material
- 100% bombaž
Barva
- Črna
- Bež
- Bela
Lastnosti
- Sodoben motiv s črtami
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljno perilo perite ločeno, vedno narobe obrnjeno in zapeto
- Uporabite pralno sredstvo, primerno za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte narobe obrnjeno, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro variante
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| Barva: | Črna, Bež |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Črte |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)