Blazina za stole BOUTON 38x38 cm, siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Prevleka: Poli-bombaž
- Polnilo: 100% poliuretanska pena (molitan)
Barva
- Siva
Dimenzije
- Širina: 38 cm
- Dolžina: 38 cm
- Višina: 6 cm
- Teža: 0,545 kg
Specifikacije
- Praktične vezalke za pritrditev na naslonjalo
- Povečuje udobje in zagotavlja mehkobo med sedenjem
- Preprečuje hiter prehod mraza
- Zaščita pred umazanijo in obrabo pohištva
- Pri zunanji uporabi blazino ščititi pred dežjem in neposredno sončno svetlobo
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blazine za stole |
|---|---|
| EAN: | 3210803698015 |
| Barva: | Siva |
| Teža: | 0,545 kg |
| ? Material polnila: | Molitan |
| ? Dimenzija: | 38 x 38 cm |
| Višina: | 6 cm, Visoka |
| Dolžina: | 38 cm |
| Material prevleke: | Polibombaž |
| Motiv: | Z vzorcem |
| Oblika: | Kvadratna |
| Pritrditev: | Z vrvmi |
| Širina: | 38 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)