Blazina za stol STANDARD temno zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Zgornja stran: Mikrotkanina
- Spodnja stran: Netkana tkanina
- Polnitev: Pena
Barva
- Temno zelena
Dimenzije
- Dolžina: 39 cm
- Širina: 36 cm
- Višina: 1,5 cm
Specifikacije
- Praktične vrvice za pritrditev na naslonjalo
- Povečuje udobje in zagotavlja mehkobo med sedenjem
- Preprečuje hiter prodor mraza
- Zaščita pred umazanijo in obrabo pohištva
- Primerno tudi za zunanjo uporabo
- Priporočena temperatura pranja 30 - 40 °C
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blazine za stole |
|---|---|
| EAN: | 8596605000542 |
| Barva: | Zelena |
| Teža: | 0,2 kg |
| ? Material polnila: | Molitan |
| ? Dimenzija: | 39 x 36 cm |
| Dolžina: | 39 cm |
| Material prevleke: | 100% mikrovlakno |
| Širina: | 36 cm |
| Izdelek je bil razprodan… | |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)