Blazina za stol OMBRE 38x38 cm, siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Prevleka: Polibombaž
- Polnilo: 100% poliuretanska penasta polnitev (poliuretan)
Barva
- Siva
- Zelena
- Rožnata
Dimenzije
- Širina: 38 cm
- Dolžina: 38 cm
- Višina: 8 cm
- Teža: 0,545 kg
Specifikacije
- Praktične vrvice za pritrjevanje na naslonjalo
- Povečuje udobje in zagotavlja mehkobo pri sedenju
- Preprečuje hiter vdor mraza
- Zaščita pred umazanijo in obrabo pohištva
- Pri uporabi na prostem blazino ščitite pred dežjem in neposredno sončno svetlobo
- Priporočena temperatura pranja 30 °C (po etiketi proizvajalca)
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blazine za stole |
|---|---|
| EAN: | 3210804883045 |
| Barva: | Siva |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 °C |
| Teža: | 0,545 kg |
| ? Material polnila: | Molitan |
| ? Dimenzija: | 38 x 38 cm |
| Višina: | 8 cm, Visoka |
| Dolžina: | 38 cm |
| Material prevleke: | Polibombaž |
| Motiv: | Z vzorcem |
| Oblika: | Kvadratna |
| Pritrditev: | Z vrvmi |
| Širina: | 38 cm |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)