Blazina za stol LINGE BLUE 37x37 cm, modra
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Prevleka: 100% poliester
- Polnilo: 100% polietanska penasta polnila (molitan)
Barva
- Modra
Dimenzije
- Širina: 37 cm
- Dolžina: 37 cm
- Dolžina vrvic: 30/31 cm
- Višina: 2 cm
- Teža: 0,18 kg
Specifikacije
- Praktične vrvice za pritrditev na naslonjalo
- Povečuje udobje in zagotavlja mehkobo pri sedenju
- Preprečuje hitro prehajanje mraza
- Zaščita pred umazanijo in obrabo pohištva
- Primerno tudi za zunanjo uporabo
- Ne prati
- Ne čistiti kemično
- Ne beliti
- Ne likati
- Ne sušiti v sušilnem stroju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blazine za stole |
|---|---|
| EAN: | 3210802151016 |
| Barva: | Modra |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 °C |
| Teža: | 0,18 kg |
| ? Material polnila: | Molitan |
| ? Dimenzija: | 37 x 37 cm |
| Višina: | 2 cm, Nizka |
| Dolžina: | 37 cm |
| Material prevleke: | Poliester |
| Motiv: | Enobarvni |
| Oblika: | Kvadratna |
| Pritrditev: | Z vrvmi |
| Širina: | 37 cm |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)