Ležalnik za vrt RESTY nastavljiv zložljiv, siv
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Konstrukcija: Jeklo
- Pletenina: Oxford 600D
- Oblazinjenje: Poliester
Barva
- Konstrukcija: Bež
- Oblazinjenje: Siva
Dimenzije
- Dolžina: 153 cm
- Širina: 61 cm
- Dimenzije oblazinjenja: 140 x 52 x 6 cm
- Nosilnost: 120 kg
- Teža: 6 kg
- Teža oblazinjenja: 0,9 kg
- Premer konstrukcijskih cevi: 25 mm / 19 mm
Specifikacije
- Udoben ležalnik z možnostjo sedenja in ležanja
- Popolnoma zložljiv za enostavno potovanje
- Močna jeklena konstrukcija
- Pletenina iz močnega poliestra
- Udobno oblazinjenje
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blazine za plažo |
|---|---|
| EAN: | 5907335202923 |
| Barva: | Siva, Bež |
| ? Material: | Jeklo, Poliester |
| Teža: | 6 kg |
| Nosilnost: | 120 kg |
| Dolžina: | 153 cm |
| Material konstrukcije: | Jeklo |
| Material prevleke: | Vodoodporna tkanina |
| Namen: | Za plažo |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblazinjenje: | Z oblazinjenjem |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Strehica: | Brez strehice |
| Širina: | 61 cm |
| Velikost: | Za enega |
| Zložljivo: | Zložljiv |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)