Plažni ležalnik SIDRČKI 137x49 cm, rdeč in bel
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 52% poliester
- 48% bombaž
- Spodnja stran: PVC folija
- Polnilo: PU pena
Dimenzije
- Širina: 49 cm
- Dolžina: 137 cm
- Višina: 2 cm
Specifikacije
- Raztegljiv
- Zloži se v obliko torbe z ročaji
- Dobre izolacijske lastnosti, izolira proti mrazu in vlagi
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blazine za plažo |
|---|---|
| EAN: | 8596605040760 |
| Barva: | Bela, Rdeča, Modra |
| ? Material: | Tkanina, 52% poliester | 48% bombaž |
| ? Material polnila: | Poliuretanska pena |
| Višina: | 2 cm |
| Dolžina: | 137 cm |
| Namen: | Za plažo |
| Širina: | 49 cm |
| Zložljivo: | Zložljiv |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)