Svetlo siv barski stol POZZA VELVET s črnimi nogami
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Svetlo siva
- Kovina: Črna
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 104 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Širina sedeža: 43 cm
- Globina sedeža: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,5 kg
Specifikacije
- Barski stol z naslonom in udobnim sedežem
- Nežno žametno oblazinjenje s stilskim šivanjem
- Močna kovinska podnož s prašnim lakiranjem
- Dostavljeno v razstavljeni obliki
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA zasede s svojim elegantnim videzom, ki ga poudarja nežno žametno oblazinjenje, dekorativno vertikalno šivanje in vitko kovinsko podnožje. S svojim modernim stilom deluje razkošno, a hkrati prijetno in zlahka postane izrazit element v notranjosti. Udobno oblikovan sedež nudi udobje pri vsakdanjem sedenju, naj bo pri kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolni moderne, elegantne in minimalistične interierje, kjer vnese lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno posedanje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332073252 |
| Barva: | Siva |
| Teža: | 5,5 kg |
| Višina: | 104 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 35 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslon: | Za noge |
| Naslon za hrbet: | Z naslonom za hrbet |
| Oblika sedeža: | Kvadrat |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)