Barski stol s črnimi nogami ARCETO VELVET, temno siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: temno siva
- Kovina: črna
Dimenzije
- Širina: 43,5 cm
- Višina: 104 cm
- Globina: 49 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Globina sedeža: 32,5 cm
- Višina naslona: 31 cm
- Teža: 5,4 kg
- Nosilnost: 110 kg
Specifikacije
- Brezčasni dizajn z izvrstno ergonomijo
- Nežna oblazinjena tkanina
- Močna kovinska konstrukcija
- Noge so opremljene z vložki, ki ščitijo tla pred praskami
- Dostavljeno v razstavljenem stanju
Slog in udobje za vsak dan
Barski stoli so odličen dodatek za moderne kuhinje in domače bare, kjer ustvarjajo prijetno mesto za hitro zajtrk, druženje s prijatelji ali večerni počitek. Zaradi njihove višje konstrukcije in poudarka na udobju nudijo idealno oporo pri sedenju in hkrati dodajo interierju eleganten in zračen videz. Enostavno se ujemajo s kuhinjskim otokom ali barskim pultom, kar ustvarja harmoničen prostor, ki je hkrati praktičen in stilski.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332073511 |
| Barva: | Siva |
| Teža: | 5,4 kg |
| Višina: | 104 cm |
| Nosilnost: | 110 cm |
| Globina: | 32,5 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslon za hrbet: | Z naslonom za hrbet |
| Oblika sedeža: | Oglat |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43,5 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)