Barski stol POZZA VELVET z zlatimi nogami, terakota
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Terakota
- Kovina: Zlata
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 102 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Širina sedeža: 43 cm
- Globina sedeža: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,4 kg
Specifikacije
- Barski stol z oporo in udobnim sedežem
- Nežna žametna prevleka s stilnim prešivanjem
- Trdna kovinska podnožja s prašnim lakiranjem
- Dostavljeno v razstavljenem stanju
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA pritegne z elegantnim videzom, ki ga poudarjata nežna žametna prevleka, dekorativno vertikalno prešivanje in vitka kovinska podnožja. S svojim modernim slogom deluje luksuzno, a hkrati prijetno, in hitro postane izrazit element notranjosti. Udobno oblikovan sedež zagotavlja udobje pri vsakodnevnem sedenju, bodisi pri kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA se odlično poda v moderne, elegantne in minimalistične notranjosti, kjer vnaša lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno sedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332099177 |
| Barva: | Oranžna, Zlata |
| Teža: | 5,4 kg |
| Višina: | 102 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslon: | Za noge |
| Naslon za hrbet: | Z naslonom za hrbet |
| Oblika sedeža: | Kvadrat |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)