Barski stol POZZA VELVET z zlatimi nogami, kremna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Kremna
- Kovina: Zlata
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 102 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Širina sedeža: 43 cm
- Globina sedeža: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,4 kg
Specifikacije
- Barski stol z naslonjalo in udobnim sedežem
- Nežni žametni prevlek s stilnimi šivi
- Močno kovinsko podnožje s praškastim premazom
- Dostavljeno v razstavljenem stanju
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA bo navdušil z elegantnim videzom, ki ga poudarjajo nežen žametni prevlek, dekorativni vertikalni šivi in vitko kovinsko podnožje. Zaradi svojega sodobnega stila deluje luksuzno, vendar hkrati toplo in hitro postane izrazit element notranjosti. Udobno oblikovan sedež zagotavlja udobje pri vsakodnevnem sedenju, bodisi pri kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolnjuje moderne, elegantne in minimalistične interiere, kjer prinaša lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno druženje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332099184 |
| Barva: | Zlata, Kremna |
| Teža: | 5,4 kg |
| Višina: | 102 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslon: | Za noge |
| Naslon za hrbet: | Z naslonom za hrbet |
| Oblika sedeža: | Kvadrat |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)