Barski stol POZZA VELVET s srebrnimi nogami, črna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Črna
- Kovina: Srebrna
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 102 cm
- Višina sedala: 76 cm
- Širina sedala: 43 cm
- Globina sedala: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,4 kg
Specifikacije
- Barski stol z oporo in udobnim sedalom
- Nežna žametna prevleka s stilskim šivom
- Močna kovinska podlaga, prevlečena s prašnim lakom
- Dobavljeno v razstavljenem stanju
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA pritegne z elegantnim videzom, ki ga poudarja nežna žametna prevleka, dekorativno vertikalno šivanje in tanke kovinske noge. Zaradi svojega modernega stila deluje luksuzno, a hkrati domače in zlahka postane izrazit element interierja. Udobno oblikovano sedalo zagotavlja udobje pri vsakodnevnem sedenju, bodisi ob kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolnjuje moderne, elegantne in minimalistične interierje, kjer prinaša lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno sedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332099191 |
| Barva: | Črna, Srebrna |
| Teža: | 5,4 kg |
| Višina: | 102 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslon: | Za noge |
| Naslon za hrbet: | Z naslonom za hrbet |
| Oblika sedeža: | Kvadrat |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)