Barski stol POZZA VELVET s črnimi nogami, temno zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Temno zelena
- Kovina: Črna
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 104 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Širina sedeža: 43 cm
- Globina sedeža: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,5 kg
Specifikacije
- Barski stol z oporo in udobnim sedežem
- Mehki žametni prevlek s stilskim šivanjem
- Močne kovinske noge s prašnim premazom
- Dostavljeno v razstavljenem stanju
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA pritegne s svojim elegantnim videzom, ki ga poudarja nežen žametni prevlek, dekorativno navpično šivanje in vitke kovinske noge. Zaradi svojega modernega stila deluje luksuzno, a hkrati prijetno in zlahka postane izrazit element interierja. Komfortno oblikovan sedež zagotavlja udobje pri vsakodnevnem sedenju, bodisi pri kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolni moderne, elegantne in minimalistične interierje, kjer prinaša lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno sedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332073313 |
| Barva: | Zelena |
| Teža: | 5,5 kg |
| Višina: | 104 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslon: | Za noge |
| Naslon za hrbet: | Z naslonom za hrbet |
| Oblika sedeža: | Kvadrat |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)