Barski stol POZZA VELVET s črnimi nogami, roza
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Roza
- Kovina: Črna
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 104 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Širina sedeža: 43 cm
- Globina sedeža: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,5 kg
Specifikacije
- Barski stol z naslonjalom in udobnim sedežem
- Nežna žametna prevleka s stilskimi šivi
- Trdna kovinska podnožje z nanesenim prašnim lakom
- Dostavljeno v razstavljeni obliki
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA prinaša eleganten videz, ki ga dopolnjujejo nežna žametna prevleka, dekorativni navpični šivi in tanke kovinske noge. S svojim modernim stilom deluje luksuzno, a hkrati udobno in hitro postane izrazit element interierja. Udobno oblikovan sedež zagotavlja udobje pri vsakodnevnem sedenju, bodisi ob kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolnjuje moderne, elegantne in minimalistične interierje, kjer vnese lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno sedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332073344 |
| Barva: | Roza |
| Teža: | 5,5 kg |
| Višina: | 104 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslon: | Za noge |
| Naslon za hrbet: | Z naslonom za hrbet |
| Oblika sedeža: | Kvadrat |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)