Barski stol POZZA VELVET s črnimi nogami, bež
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Bež
- Kovina: Črna
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 104 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Širina sedeža: 43 cm
- Globina sedeža: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,5 kg
Specifikacije
- Barski stol z naslonjalom in udobnim sedežem
- Nežna žametna prevleka z elegantnim šivanjem
- Trdna kovinska osnova, prevlečena s prašnim lakom
- Dostavljeno v razstavljeni obliki
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA navdušuje z elegantnim videzom, ki ga sestavljajo nežna žametna prevleka, dekorativno navpično šivanje in elegantna kovinska osnova. S svojim modernim stilom deluje luksuzno, hkrati pa prijetno in zlahka postane izrazit element v notranjosti. Udobno oblikovan sedež nudi udobje pri vsakodnevnem sedenju, bodisi pri kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolnjuje moderne, elegantne in minimalistične interiere, kjer prinaša lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno sedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332087129 |
| Barva: | Bež |
| Teža: | 5,5 kg |
| Višina: | 104 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslon: | Za noge |
| Naslon za hrbet: | Z naslonom za hrbet |
| Oblika sedeža: | Kvadrat |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)