Barski stol POZZA VELVET, svetlo rjava
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Svetlo rjava
- Kovina: Lesni dekor
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 102 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Širina sedeža: 43 cm
- Globina sedeža: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,4 kg
Specifikacije
- Barski stol z oporo in udobnim sedežem
- Nežna žametna prevleka s stilskim prešitjem
- Trdna kovinska podnožja s prašno lakirano površino
- Dobavljeno v razstavljenem stanju
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA pritegne z elegantnim videzom, ki ga poudarja nežna žametna prevleka, dekorativno navpično prešitje in vitka kovinska podnožja. Zaradi svojega modernega sloga deluje luksuzno, a hkrati domače ter se zlahka postane izrazit element v prostoru. Udobno oblikovan sedež nudi udobje pri vsakodnevnem sedenju, bodisi pri kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolnjuje moderne, elegantne in minimalistične interierje, kjer prinaša lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno sedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332099238 |
| Barva: | Rjava |
| Teža: | 5,4 kg |
| Višina: | 102 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslon: | Za noge |
| Naslon za hrbet: | Z naslonom za hrbet |
| Oblika sedeža: | Kvadrat |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)