Barski stol POZZA VELVET, bež
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Bež
- Kovina: Lesen dekor
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 102 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Širina sedeža: 43 cm
- Globina sedeža: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,4 kg
Specifikacije
- Barski stol z oporo in udobnim sedežem
- Nežna žametna prevleka s stilnim prešitjem
- Trdno kovinsko podnožje, prekrito s prašnim premazom
- Dostavljeno v razstavljenem stanju
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA pritegne s svojim elegantnim videzom, ki ga poudarja nežna žametna prevleka, dekorativno vertikalno prešitie in vitko kovinsko podnožje. S svojim modernim stilom deluje luksuzno, a hkrati prijetno, in zlahka postane izrazit element notranjosti. Komfortno oblikovan sedež nudi udobje pri vsakodnevnem sedenju, bodisi pri kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolnjuje moderne, elegantne in minimalistične notranje prostore, kjer vnese lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno sedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332099221 |
| Barva: | Bež |
| Teža: | 5,4 kg |
| Višina: | 102 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslon: | Za noge |
| Naslon za hrbet: | Z naslonom za hrbet |
| Oblika sedeža: | Kvadrat |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)